KAJAKI WARSZAWA – BINDUGA ŁOMIANKI

Wypożyczalnia

Kajaki Binduga Łomianki – Warszawa i okolice

Mamy dla Was do dyspozycji kajaki turystyczne – wygodny model Vista Perception, który doskonale sprawdza się na rzece i będzie odpowiadał zarówno wytrawnym jak i początkującym kajakarzom. Kajaki posiadają wygodne siedzenia oraz bakisty na sprzęt. Kajaki są bardzo stabilne i jednocześnie zwrotne, bardzo pakowne.

Ceny za wypożyczenie kajaka:

10 zł za godzinę

60 zł za dzień  – 1-3 dni

50 zł za dzień– 4-7 dni

40 zł za dzień – powyżej 7 dni

Cena obejmuje kajak, kamizelki asekuracyjne (w rozmiarach od S do XXL oraz dziecięce od 11 kg), wiosła.

Dodatkowy sprzęt: worki wodoszczelne.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną kajaków.

Transport:

Koszt transportu kajaków i uczestników (max.4 os.) – 1 zł/km. W sezonie 2014 transport oferujemy tylko grupom do 4 osób. Istnieje możliwość zorganizowania przez nas tranportu dla większych grup, po uprzedniej rezerwacji (uwaga: cena ustalana odrębnie).  Transport po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Nasza oferta obejmuje wypożyczenie kajaków na Wiśle. Odbieramy Państwa z umówionego wcześniej miejsca lub dowozimy kajaki do miejsca rozpoczęcia spływu. Istnieje możliwość przewiezienia kajaków do Warszawy i spłynięcie do Łomianek Dolnych. W przyszłości planujemy również udostępniać kajaki na innych rzekach w okolicach Warszawy i Łomianek (Narew, Wkra).

Zasady wypożyczania sprzętu:

1) Wypożyczamy sprzęt po okazaniu dokumentu tożsamości (dowód, prawojazdy, paszport);

2) Osobom poniżej 18 lat, sprzęt udostępniamy tylko pod opieką dorosłych;

3) Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie się użytkowników sprzętu na wodzie, a w szczególności za szkody, jakich mogą dokonać na rzecz osób trzecich, a także z tytułu nieszczęśliwych wypadków, utraty zdrowia lub śmierci wypożyczających. Wypożyczający płynie na własną odpowiedzialność i ubezpiecza się we własnym zakresie.